Titles you rated
A Short Film About LoveRated ★ 4.0- After MidnightRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Jazz on a Summer's DayRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.5