Titles you rated
Nobody 2Rated ★ 3.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.0
HoppersRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
YattermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Big BrotherRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5