Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 0.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 1.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 2.5