Movies
Ratings
368
Love in the Big CityRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0