Movies
Ratings
292
71: Tears of BelfastRated ★ 4.5
This Is EnglandRated ★ 4.0
UnbrokenRated ★ 2.5
TwinlessRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
NowhereRated ★ 4.0
The Doom GenerationRated ★ 4.5
Little FishRated ★ 4.0
Totally Fucked UpRated ★ 3.5
JunglelandRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Beau TravailRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 3.5
The Bride!Rated ★ 4.5