Movies
Ratings
24
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
ArgylleRated ★ 4.0
WishRated ★ 1.0
The Last DuelRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Lion KingRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.0