Series
Ratings
32
Paradise KissRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
FLCLRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.0
SUGAR SUGAR RUNE Les deux sorcièresRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Alien NineRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0