Series
Ratings
362
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0