Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0