Series
Ratings
231
HouseRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0- CasheroRated ★ 1.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5