Movies
Ratings
41
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 0.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
MauriceRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 1.0
OkjaRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0