Movies
Ratings
745
Pain and GloryRated ★ 4.0
On Swift HorsesRated ★ 3.5
I Promise You AnarchyRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Endless Summer SyndromeRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Tie Me Up! Tie Me Down!Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Strange Way of LifeRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Bad EducationRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0