Series
Ratings
264
A-TEENRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Community Season 6Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0