Movies
Ratings
115
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 1.5
Sausage PartyRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 2.0
Bloody Chainsaw GirlRated ★ 2.5
High & Low The Worst XRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Escape from the 21st CenturyRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0- Trials and InitiationRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 5.0- HyperventilationRated ★ 5.0
MidoriRated ★ 5.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Beating HeartsRated ★ 3.5