Series
Ratings
101
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Piece of Your MindRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0