Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Baek-packer Season 2Rated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Apartment 404Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5