Movies
Ratings
95
JokerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5