Series
Ratings
210
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
CircleRated ★ 4.0
Are You Human?Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0