Movies
Ratings
604
BernieRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 1.5
3096 DaysRated ★ 1.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 3.5
DarknessRated ★ 1.5
Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
Practical MagicRated ★ 3.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
Painted SkinRated ★ 3.5
The GhostRated ★ 1.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 0.5
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MissingRated ★ 0.5
BestsellerRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Rainbow TroutRated ★ 2.5