Movies
Ratings
825
ThirstRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
KagemushaRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 4.5
The IdiotsRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0