Series
Ratings
40
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Berserk Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
BerserkRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
Goblin Slayer ⅡRated ★ 2.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0