Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
IronheartRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5
X-Men '97 Season 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0