Movies
Ratings
325
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5