Series
Ratings
90
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5