Series
Ratings
33
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5