Series
Ratings
212- 내 마음이 몽글몽글 - 몽글 상담소Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0