Series
Ratings
93
TriggerRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Made for Love Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0