Movies
Ratings
423
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0