Movies
Ratings
768
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 3.0
Vincent & TheoRated ★ 3.0
NashvilleRated ★ 4.0
SharaRated ★ 5.0
The Devil, ProbablyRated ★ 5.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.5
All Hands on DeckRated ★ 3.5
EmbracingRated ★ 4.0
PaisanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
TenRated ★ 4.5
Who’s Stopping UsRated ★ 4.5
A Hen in the WindRated ★ 4.0
StromboliRated ★ 4.0
PickpocketRated ★ 3.5
Le PlaisirRated ★ 4.5
Diary of a Country PriestRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Journey to ItalyRated ★ 3.5