Movies
Ratings
190
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Pain & GainRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5