Series
Ratings
29
KairosRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5