Series
Ratings
44
Revue StarlightRated ★ 4.0
Whisper Me a Love SongRated ★ 1.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
VTuber Legend: How I Went Viral After Forgetting to Turn Off My StreamRated ★ 2.5
Koisuru AsteroidRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- The Future DiaryRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.0
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 2.5