Series
Ratings
51
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MaestraRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
InsanityRated ★ 1.0
Fleishman Is in TroubleRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0