Series
Ratings
48- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 2.5
iCarlyRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.0