Series
Ratings
503
Tamon’s B-SideRated ★ 2.5
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1Rated ★ 2.5
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 3.5
The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical Ability Season 2Rated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5