Titles you rated
GiantRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 0.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Tree of HeavenRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Princess LuluRated ★ 5.0