Series
Ratings
75
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 2.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 1.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
The ActRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5