Series
Ratings
102
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Keep BreathingRated ★ 2.5
ClarkRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
One Ordinary DayRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0