Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 0.5
The LegendRated ★ 3.0