Series
Ratings
58
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.0
RequiemRated ★ 3.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0