Movies
Ratings
20
May 18Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0