Movies
Ratings
517
HitchRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
GamerRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0- AladinRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0