Series
Ratings
32
TakenRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- CarruselRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 4.0- Hanjibung SegajokRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.5