Series
Ratings
39
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0