Movies
Ratings
283
The Man from NowhereRated ★ 5.0
CrossingRated ★ 4.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
SopyonjeRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.5
HerculesRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
TurboRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 5.0