Titles you rated
- Kyojo 2Rated ★ 3.0
KyojoRated ★ 2.5- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Honto ni Atta Kowai Hanashi Special 1 2025 Summer SPRated ★ 3.5
Strobe Edge Season 2Rated ★ 2.5
My Worst FriendRated ★ 4.0
Numaru Minato-ku JoshikoseiRated ★ 2.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.0
Blue MomentRated ★ 3.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 3.0
The Gift of Your HeartRated ★ 3.0
Ao Haru RideRated ★ 3.0
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 3.0
Girl Gun LadyRated ★ 3.0- Hoshikara Kita AnataRated ★ 3.0
Crescendo de SusumeRated ★ 4.0
Class CrushRated ★ 2.5