Series
Ratings
53
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0