Series
Ratings
38
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
My First First Love Season 2Rated ★ 3.5
My First First LoveRated ★ 3.5
DraculaRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0