Movies
Ratings
621
The EmploymentRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 3.5
True GritRated ★ 3.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Living in OblivionRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0