Series
Ratings
84
Full HouseRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0